Скачать этот документ в pdf


Зарегистрировано в Национальном реестре правовых актов
Республики Беларусь 21 августа 2012 г. N 1/13698

УКАЗ ПРЭЗIДЭНТА РЭСПУБЛIКI БЕЛАРУСЬ
20 жнiўня 2012 г. N 370
АБ ПЕРАМОЖЦАХ I ЛАЎРЭАТАХ РЭСПУБЛIКАНСКАГА КОНКУРСУ "ЛЕПШЫ ПРАДПРЫМАЛЬНIК 2011 ГОДА"
1. Па вынiках правядзення рэспублiканскага конкурсу "Лепшы прадпрымальнiк 2011 года" за дасягненне высокiх паказчыкаў у фiнансава-гаспадарчай дзейнасцi прызнаць:
1.1. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне вытворчасцi спажывецкiх тавараў":
пераможцам
сумеснае прадпрыемства "БЕЛIТА" таварыства з абмежаванай адказнасцю, г. Мiнск (генеральны дырэктар - Падлiпскi Вiктар Вiктаравiч);
лаўрэатамi
закрытае акцыянернае таварыства "ВIТЭКС", г. Мiнск (генеральны дырэктар - Цярэшчанка Вiктар Аляксеевiч);
сумеснае таварыства з абмежаванай адказнасцю "Контэ Спа", г. Гродна (дырэктар - Машков Андрэй Юр'евiч);
1.2. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне вытворчасцi прадуктаў харчавання":
пераможцам
замежнае прыватнае ўнiтарнае вытворчае прадпрыемства "Кока-Кола Бэўрыджыз Беларусiя" прыватнай кампанii з абмежаванай адказнасцю "КК Бэўрыджыз Холдзiнгз II Б.В.", Мiнская вобласць, Мiнскi раён, пас. Калядзiчы (генеральны дырэктар - Дзянiсаў Аляксандр Пятровiч);
лаўрэатамi
закрытае акцыянернае таварыства "Партнёр i К", Гомельская вобласць, Мазырскi раён, в. Козенкi (дырэктар - Красюк Мiкалай Дзмiтрыевiч);
замежнае прыватнае ўнiтарнае вытворча-гандлёвае прадпрыемства "СТАРАЯ КРЭПАСЦЬ", Магiлёўская вобласць, г. Бабруйск (дырэктар - Бялоў Вiталiй Вiктаравiч);
1.3. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне вытворчасцi тавараў прамысловага прызначэння":
пераможцам
таварыства з абмежаванай адказнасцю "ЗАХАГРАМАШ", г. Мiнск (дырэктар - Пячура Iван Рыгоравiч);
лаўрэатамi
таварыства з абмежаванай адказнасцю "Бiяком Тэхналогiя", Гродзенская вобласць, Гродзенскi раён, в. Райста (дырэктар - Гецольд Генадзiй Вацлававiч);
наваполацкае таварыства з абмежаванай адказнасцю "IНТЭП", Вiцебская вобласць, г. Наваполацк (дырэктар - Салагуб Генадзiй Мiхайлавiч);
1.4. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне будаўнiчай дзейнасцi":
пераможцам
адкрытае акцыянернае таварыства "БЕЛБУД", г. Мiнск (генеральны дырэктар - Навiцкi Мiкалай Васiльевiч);
лаўрэатамi
закрытае акцыянернае таварыства "СПЕЦАРГБУД", Мiнская вобласць, Мiнскi раён, паўночна-ўсходнi бок зямель ДРБУ-735 каля вёскi Новы Двор, Навадворскага сельскага Савета Мiнскага раёна Мiнскай вобласцi, АКБ (дырэктар - Канановiч Войцех Вячаслававiч);
адкрытае акцыянернае таварыства "Буравая кампанiя "Дэльта", Гомельская вобласць, Рэчыцкi раён, в. Баршчоўка (дырэктар - Чарнашэй Мiкалай Васiльевiч);
1.5. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне грамадскага харчавання":
пераможцам
замежнае прыватнае ўнiтарнае гасцiнiчнае прадпрыемства "МIНСК ПРЫНЦЭС АТЭЛЬ" акцыянернага таварыства "IРАДА", г. Мiнск (дырэктар - Джанатан Сабахацiн);
лаўрэатамi
таварыства з абмежаванай адказнасцю "НОВЫ АЛЬЯНС", г. Мiнск (дырэктар - Чэгрынец Сяргей Уладзiмiравiч);
закрытае акцыянернае таварыства "Фенек", г. Вiцебск (дырэктар - Петрушэнка Ларыса Валянцiнаўна);
1.6. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне аптовага i рознiчнага гандлю":
пераможцам
закрытае акцыянернае таварыства "СЕВЕРСТАЛЬБЕЛ", г. Мiнск (дырэктар - Кошэль Валерый Уладзiмiравiч);
лаўрэатамi
таварыства з абмежаванай адказнасцю "Дыямантпрам", г. Мiнск (дырэктар - Клейн Аляксандр Аляксандравiч);
сумеснае прадпрыемства "Аўтасалон-АV" таварыства з абмежаванай адказнасцю, г. Мiнск (генеральны дырэктар - Туркiн Уладзiслаў Сяргеевiч);
1.7. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне медыцынскай дзейнасцi":
пераможцам
сумеснае таварыства з абмежаванай адказнасцю "Лекфарм", Мiнская вобласць, г. Лагойск (дырэктар - Падабед Iрына Вячаславаўна);
лаўрэатамi
закрытае акцыянернае таварыства "БЕЛАСЕПТЫКА", Мiнскi раён, в. Цнянка (генеральны дырэктар - Аляксандраў Аляксандр Уладзiмiравiч);
сумеснае таварыства з абмежаванай адказнасцю "ТрайплФарм", Мiнская вобласць, г. Лагойск (дырэктар - Арцюшчык Станiслаў Васiльевiч);
1.8. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк - арганiзацыя з замежнымi iнвестыцыямi":
пераможцам
замежнае прыватнае вытворчае ўнiтарнае прадпрыемства "ВЕЗА-Г", г. Гомель (дырэктар - Скурат Вiктар Дзмiтрыевiч);
лаўрэатамi
замежнае таварыства з абмежаванай адказнасцю "БЕЛОР-ДЫЗАЙН", г. Мiнск (генеральны дырэктар - Краснякоў Iгар Iванавiч);
замежнае таварыства з абмежаванай адказнасцю "ЭПАМ Сiстэмз", г. Мiнск (генеральны дырэктар - Дзiвiн Сяргей Федаравiч);
1.9. у намiнацыi "Лепшая сялянская (фермерская) гаспадарка":
пераможцам
сялянскую гаспадарку "АЛIМП-АГРА", Мiнская вобласць, Уздзенскi раён, в. Дзешчанка (кiраўнiк гаспадаркi - Лойка Юрый Вадзiмавiч);
лаўрэатамi
сялянскую (фермерскую) гаспадарку "Спадчына-плюс", Гродзенская вобласць, Свiслацкi раён, в. Грынкi (кiраўнiк гаспадаркi - Лiнкевiч Барыс Яўгеньевiч);
сялянскую (фермерскую) гаспадарку "Берасцейскае", Брэсцкая вобласць, Брэсцкi раён, в. Тэльмы-1 (кiраўнiк гаспадаркi - Леванюк Iгар Яраслававiч);
1.10. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне аказання паслуг":
пераможцам
iндывiдуальнага прадпрымальнiка Чукiсава Мiкалая Уладзiмiравiча, г. Магiлёў;
лаўрэатамi
iндывiдуальнага прадпрымальнiка Касяка Генадзiя Георгiевiча, Мiнская вобласць, Пухавiцкi раён, в. Голацк;
таварыства з абмежаванай адказнасцю "Вiадэн Медыя", г. Мiнск (дырэктар - Хайцiн Эдо);
1.11. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне аказання фiзкультурна-аздараўленчых паслуг":
пераможцам
сумеснае таварыства з абмежаванай адказнасцю "Свет фiтнэсу", г. Мiнск (генеральны дырэктар - Фiневiч Дзмiтрый Васiльевiч);
лаўрэатамi
замежнае прыватнае фiзкультурна-аздараўляльнае ўнiтарнае прадпрыемства "РОЯЛ ПРЫНЦЭС", г. Мiнск (выконваючы абавязкi дырэктара - Ляцкая Святлана Вацлаваўна);
iндывiдуальнага прадпрымальнiка Шахновiч Алену Мiхайлаўну, Мiнская вобласць, г. Слуцк;
1.12. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк у галiне турызму":
пераможцам
прыватнае навукова-вытворчае ўнiтарнае прадпрыемства "Аўтаматызаваныя тэхналогii турызма", г. Мiнск (дырэктар - Гнедая Марына Уладзiмiраўна);
лаўрэатамi
таварыства з дадатковай адказнасцю "Амега-тур", г. Магiлёў (дырэктар - Клiмянкоў Леанiд Яўгеньевiч);
таварыства з дадатковай адказнасцю "ВIАПОЛЬ", г. Мiнск (дырэктар - Патаева Галiна Рамуальдаўна);
1.13. у намiнацыi "Лепшы суб'ект iнфраструктуры падтрымкi i развiцця прадпрымальнiцтва":
пераможцам
камунальнае iнфармацыйнае ўнiтарнае прадпрыемства "Гомельскi абласны iнфармацыйна-метадычны цэнтр", г. Гомель (дырэктар - Маiсейкiн Аляксандр Сямёнавiч);
лаўрэатамi
iнфармацыйна-кансультацыйнае таварыства з дадатковай адказнасцю "БЕЛIНМЭНЭДЖМЕНТ", г. Мiнск (дырэктар - Сеўрукевiч Наталля Iгараўна);
прыватнае кансалтынгавае ўнiтарнае прадпрыемства "БелТрастiнфо", г. Гомель (дырэктар - Мiжэвiч Тамара Мiхайлаўна);
1.14. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк-экспарцёр":
пераможцам
прыватнае транспартна-экспедыцыйнае ўнiтарнае прадпрыемства "Iнтэртрансэкспедыцыя", Мiнская вобласць, г. Дзяржынск (дырэктар - Смоляр Андрэй Анатольевiч);
лаўрэатамi
таварыства з абмежаванай адказнасцю "МасцерЛагiстык", г. Брэст (дырэктар - Шумскi Эдуард Iванавiч);
сумеснае таварыства з абмежаванай адказнасцю "ЛЛК-НАФТАН", Вiцебская вобласць, г. Наваполацк (генеральны дырэктар - Катульскi Пётр Васiльевiч);
1.15. у намiнацыi "Лепшы прадпрымальнiк - арганiзатар новых рабочых месцаў":
пераможцам
таварыства з абмежаванай адказнасцю "ЕЎРАГАНДАЛЬ", г. Мiнск (дырэктар - Зубкоў Андрэй Уладзiмiравiч);
лаўрэатамi
адкрытае акцыянернае таварыства "Задняпроўе", г. Магiлёў (дырэктар - Шапнеўскi Iгар Валер'евiч);
таварыства з абмежаванай адказнасцю "ЭЛЕКТРАСЭРВIС I КО", г. Мiнск (дырэктар - Хомiч Андрэй Георгiевiч);
1.16. у намiнацыi "Лепшы банк па аказанню паслуг прадпрымальнiкам":
пераможцам
адкрытае акцыянернае таварыства "Банк Масква - Мiнск", г. Мiнск (генеральны дырэктар - Ракавец Аляксандр Адамавiч);
лаўрэатамi
адкрытае акцыянернае таварыства "Белзнешэканамбанк", г. Мiнск (старшыня праўлення - Калаур Павел Уладзiмiравiч);
закрытае акцыянернае таварыства Банк ВТБ (Беларусь), г. Мiнск (старшыня праўлення - Iваноў Уладзiмiр Уладзiмiравiч).
2. Узнагародзiць дыпломамi "Ганаровы прадпрымальнiк" сумеснае таварыства з абмежаванай адказнасцю "Лекфарм", Мiнская вобласць, г. Лагойск, i прыватнае транспартна-экспедыцыйнае ўнiтарнае прадпрыемства "Iнтэртрансэкспедыцыя", Мiнская вобласць, г. Дзяржынск, якiя на працягу трох гадоў з'яўлялiся пераможцамi рэспублiканскiх конкурсаў "Лепшы прадпрымальнiк 2009 года", "Лепшы прадпрымальнiк 2010 года", "Лепшы прадпрымальнiк 2011 года".
3. Дадзены Указ уступае ў сiлу з дня яго падпiсання.
Прэзiдэнт Рэспублiкi Беларусь А.Лукашэнка



База данных актуализирована по состоянию на 14.02.2020

Исправлена ошибка, из-за которой не отображались изображения.

Политика конфиденциальности